Almond Beauty

Problemy skórne

aging-concept-young-old-comparision_Easy-Resize.com

Starzenie jest procesem postępującym w sposób ciągły. Od pierwszych zmarszczek do bardziej widocznych bruzd, a także od utraty objętości do zwiotczenia skóry.

close-up-young-woman-with-patches-eyes-from-wrinkles-dark-circles-isolated-white-wall_Easy-Resize.com

Skóra wokół oczu to wyjątkowo delikatne i wrażliwe miejsce na naszym ciele – w porównaniu do innych fragmentów naszego ciała, skóra wokół oczu jest o wiele cieńsza, posiada bardzo małą ilość komórek tłuszczowych.

Close-up face of  young pretty woman squeeze skin on forehead

Główną przyczyną utraty jędrności przez skórę jest postępujący zanik kolagenu i elastyny w jej komórkach. Substancje te są odpowiedzialne za jej jędrność i sprężystość.

young-b-2

Trądzik różowaty jest przewlekłą chorobą skóry twarzy, która dotyczy osób dorosłych. Jego głównym objawem jest pojawienie się zaczerwienienia i zapalnych wykwitów w centralnej części twarzy.

young-brunette-girl

Trądzik pospolity to choroba skóry, która dotyka nie tylko nastolatków. Łojotok, otwarte pory, zaskórniki, grudki, krosty i torbiele to poważny problem kierujący do gabinetów dermatologicznych osoby w różnym wieku.

skin-pigmentation.jpeg_Easy-Resize.com

Przebarwienia i plamy na twarzy to przede wszystkim problem natury estetycznej. Postarzają, wyglądają nieładne i nierzadko trudno jest je ukryć pod korektorem lub podkładem.

zoom-circle-shows-dry-facial-skin-before-moistening-young-girl-beauty-portrait-close-up_Easy-Resize.com

Skóra zanieczyszczona reaguje nadmierną wrażliwością, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Często pojawiają się na niej krostki, pryszcze, wągry, rozszerzone i zatkane pory.

Enlarged-Pores-1

Rozszerzone pory najczęściej zauważa się
u osób, które skarżą się na tłustą i problematyczną cerę. Są to w większości posiadaczki cer tłustych i problematycznych. 

AdobeStock_496369490-2

Podwójny podbródek to problem, który dotyczy zarówno Kobiet jak i Mężczyzn. Powstaje on wskutek  nadmiernego nagromadzenia komórek tłuszczowych pod brodą.