Almond Beauty

Pedicure

PEDICURE fREZARKĄ

Pedicure bez malowania  – 120 zł

Lakier lub hybryda na stopy z opracowaniem frezarkowym paznokcia – 125 zł

Pedicure frezarką bez malowania / z elementami podologicznego – 125 zł / 140zł

Pedicure frezarką z malowaniem lakierem lub lakierem hybrydowym / z elementami podologicznego – 180 zł /195 zł

Pedicure frezarką pełny pakiet z maską
i masażem – 200 zł

USŁUGI DODATKOWE

Zdejmowanie lakieru / hybrydy**+ 10 zł

Żelowa rekonstrukcja paznokcia + 10 zł

Zdobienia dodatkowo płatne – 5-30 zł

Zdejmowanie hybryd na stopach**** – 45 zł

*Uwaga! Ta usługa dotyczy opracowania tylko paznokci. Jeżeli interesuje cię pełny pakiet z piętami wybierz usługę ” pedicure pełny z malowaniem’

**nakładanego uprzednio w innym salonie

***chęć wykonania zdobienia należy zgłosić podczas rezerwacji!

****wraz z opracowaniem paznokci

W naszym gabinecie stawiamy na pierwszym miejscu wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo klienta i własne. Dlatego też, podczas zabiegów manicure i pedicure uzywamy wyłącznie narzędzi uprzednio wysterylizowanych w autoklawie oraz jednorazowych materiałów niepodlegających sterylizacji (jak pilniki, kapturki do pedicure, podkłady, rękawiczki itp.)   

RODZAJE pedicure WYKONYWANE W NASZYM GABINECIE

PEDICURE FREZARKOWY

Pedicure frezarkowy to zabieg, który polega na usunięciu obumarłego i stwardniałego naskórka znajdującego się na podeszwach stóp oraz na opracowaniu różnego rodzaju frezami okolic palców i paznokci. Narzędzie to w bardzo precyzyjny sposób potrafi wygładzić skórę stóp, w tym czubki palców oraz miejsca pomiędzy palcami. W ten sposób pozbywamy się wszelkich niedoskonałości, a stan naszych paznokci ulega zdecydowanej poprawie (stają się one o wiele mocniejsze oraz zyskują zdrowy połysk). Pedicure frezarkowy wykonuje się przy użyciu specjalnych zmiękczających preparatów. W ramach zabiegu wykonuje się także peeling, a na sam koniec na skórę nakładany jest balsam. W efekcie stopy zyskują zdrowy koloryt, są odpowiednio nawilżone oraz wyglądają na wypoczęte. 

W naszym gabinecie w ramach pedicure wykonają Państwo następujące usługi:

PEDICURE FREZARKĄ BEZ MALOWANIA – moczenie stóp, opracowanie frezarką, opracowanie paznokci, wycięcie skórek, peeling, balsam , odżywka.

PEDICURE PEŁNY FREZARKĄ Z MALOWANIEM LAKIEREM/ LAKIEREM HYBRYDOWYM – moczenie, opracowanie stopy frezarką,  frezarkowe opracowanie paznokci, kolor lakieru lub lakieru hybrydowego, peeling, balsam 

PEDICURE FREZARKĄ Z PEŁNYM PAKIETEM SPA NA STOPY Z MALOWANIEM LAKIEREM/ LAKIEREM HYBRYDOWYM – do zabiegu używamy linii kosmetyków LYCO pedi by LYCON – aromatyczna kąpiel stóp ,opracowanie stopy frezarką, opracowanie paznokci i wałów paznokciowych, kolor na paznokcie, LYCO peeling stóp, masaż stóp, nałożenie na stopy nawilżającej maski z kwasem hialuronowym, masłem shea i witaminami, nawilżający balsam

PEDICURE Z MALOWANIE LAKIEREM/ LAKIEREM HYBRYDOWYM – opracowanie paznokci frezarką, wycięcie skórek, polerowanie płytki, kolor ” pod skórki”

UWAGA! TA USŁUGA DOTYCZY OPRACOWANIA TYLKO PAZNOKCI. JEŻELI INTERESUJE CIĘ PEŁNY PAKIET Z PIĘTAMI WYBIERZ USŁUGĘ „PEDICURE PEŁNY FREZARKA Z MALOWANIEM”