Almond Beauty

O nas

Witamy na stronie Gabinetu Kosmetologii i Modelowania Sylwetki  Almond Beauty w PszczynieNasz gabinet mieści się w Pszczynie w Pasażu Dobrawy (Osiedle Piastów).

Świadczymy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy i ciała.

Oferta zabiegów została skomponowana w taki sposób, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.
 Kosmetyki, na których pracujemy to marki najwyższej jakości, które z pewnością trafią w państwa gusta. Usługi jakie oferowane są w naszym salonie odpowiedzą na potrzeby osób ceniących sobie tradycyjne zabiegi kosmetyczne jak i tych szukających nowości i uatrakcyjnienia znanych metod pielęgnacji.

Produkty oraz urządzenia, które posiadamy dobierane były przez długi okres czasu, tak aby efektywność, trwałość, higiena oraz bezpieczeństwo, a także lepszy i jednocześnie naturalny wygląd były znakiem rozpoznawczym Gabinetu Kosmetologii i Modelowania Sylwetki  Almond Beauty.

Nasz zespół tworzą osoby wykwalifikowane, które z pasją  i uśmiechem podchodzą do swoich zadań. Nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zabiegi dobierane są po odpowiedniej konsultacji, aby jakość efektywność i ostateczne zadowolenia naszych klientów było na pierwszym miejscu.

Proponujemy Państwu nowoczesną i przyjazną  kosmetologię.

poznaj nas

DSC_5238_Easy-Resize.com

IZABELA

Od ponad 5 lat prowadzę z wielkim zaangażowaniem gabinet Almond Beauty, ciągle starając się rozszerzać wachlarz proponowanych usług oraz podnosić jakość usług poprzez nieustanne szkolenia branżowe. W codziennej pracy stawiam na bardzo wysoką jakość obsługi klienta jak również czystość i higienę. W gabinecie oprócz pracy organizacyjnej wykonuję zabiegi z zakresu upiększania oprawy oka, pielęgnacji twarzy i  makijażu permanentnego.

DSC_5148_Easy-Resize.com

JULIA

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z pasji, z zainteresowaniem przyglądam się zmianom jakie zachodzą w ludzkim ciele. Do organizmu człowieka podchodzę holistycznie, ponieważ na nasz wygląd składa się całe mnóstwo różnych czynników, których często nie jesteśmy świadomi. Zaangażowanie, które wkładam w swoją pracę skutkuje wymiernymi efektami na twarzach klientów i nierzadko uśmiechem. Dodatkowo zadowolenie klientów to moja największa motywacja do dalszego rozwoju w dziedzinie kosmetologii. Z pracy czerpię ogromną przyjemność, ponieważ uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem.
Obecnie specjalizuję się w pielęgnacji skóry twarzy, podkreślaniu oprawy oka, wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem aparatury.

zdjęcie na stronę 2

mARTA

Marta jest Magistrem Kosmetologii ze specjalizacją podyplomową z zakresu medycyny Estetycznej. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi na twarz i ciało, specjalizuje się z Mezeterapii igłowej, peelingach chemicznych i innych zabiegach przebudowujących skórę.
olga

OLGA

Olga w naszym gabinecie zajmuje się Stylizacją paznokci dłoni i stóp. Swoje doświadczenie przez 7 lat zdobywała na Ukrainie, skąd też pochodzi. Olgę cechuje ogromna precyzja i dokładność wykonywanej pracy, a także ciepłe i spokojne usposobienie.

ALMOND BEAUTY... TWÓJ GABINET KOSMETOLOGII W PSZCZYNIE....