Almond Beauty

Manicure

MANICURE

Manicure klasyczny bez malowania – 75 zł

Manicure klasyczny z malowaniem lakierem – 95 zł

Manicure klasyczny z systemem IBX – 100 zł

Manicure hybrydowy / z nadbudową  – 115 zł

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia – 140 zł

Zdobienia dodatkowo płatne – 5-30 zł

Usuwanie lakieru z innego salonu + 10 zł

 

IBX REGENERACJA

Zabieg regenerujący płytkę paznokciową IBX

(bez manicure / z manicure) – 50 / 95 zł

IBX do stylizacji żelowej lub hybrydowej + 40 zł

SPA NA DŁONIE - PEELING I MASAŻ ŚWIECĄ DO DOWOLNEGO MANICURE

+ 60 zł

W naszym gabinecie stawiamy na pierwszym miejscu wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo klienta i własne. Dlatego też, podczas zabiegów manicure i pedicure uzywamy wyłącznie narzędzi uprzednio wysterylizowanych w autoklawie oraz jednorazowych materiałów niepodlegających sterylizacji (jak pilniki, kapturki do pedicure, podkłady, rękawiczki itp.)   

MANICURE TRADYCYJNY

Nazywany również klasycznym, to zabieg, w którym zwraca się szczególną uwagę na kształt paznokcia. Zabieg ten polega na usunięciu skórek, opiłowaniu i nadaniu kształtu płytce, wypolerowaniu paznokci, a następnie nałożenie lakieru lub odżywki oraz wmasowaniu   odżywczego balsamu w dłonie.

MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia witaminowych substancji. Zapewnia odżywienie i niesamowity blask paznokcia bez użycia kolorowych lakierów czy odżywek.

Zabieg idealny dla kruchych, porowatych i łamliwych paznokci oraz dla osób chcących wzmocnić płytkę po długotrwałym stosowaniu lakierów żelowych oraz hybrydowych.

MANICURE HYBRYDOWY​

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany w lampie UV. Jest to połączenie metody żelowej z tradycyjnymi lakierami do paznokci. Na czym polega innowacyjność tej metody? Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że manicure hybrydowy prezentuje się pięknie przez okres nawet trzech tygodni. Paznokcie są odporne na uszkodzenia i lśnią, a lakier nie odpryskuje i nie rysuje się. 

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM/ ŻEL NA NATURALNEJ PŁYTCE

Metoda żelowa polega na przedłużaniu płytki za pomocą specjalnej formy – szablonu podklejanego pod płytkę paznokcia . Przy dłuższych paznokciach żel nakładamy na naturalną płytkę paznokciową bez konieczności przedłużania. Żel twardnieje pod wpływem promieniowania UV. Paznokcie takie są bardzo wytrzymałe i wymagają korekty dopiero po kilku tygodniach w zależności od szybkości wzrostu paznokcia. Paznokcie żelowe można ozdabiać na wiele sposobów, najpowszechniejszym z nich jest jednak jednolity kolor nakładany w postaci kolorowego żelu UV bądź lakieru hybrydowego. Dzięki bardzo bogatej gamie kolorów, każda klientka znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Paznokcie żelowe można uzupełniać już po około 3-4 tygodniach. Wykonuje się wówczas korektę, polegającą na spiłowaniu warstw żelu, skróceniu paznokci oraz ponownym uzupełnieniu żelu 

IBX- REGENERACJA ZNISZCZONYCH PAZNOKCIACH

Ibx system to bardzo skuteczny i pierwszy tego rodzaju zabieg. PENETRUJE PŁYTKĘ PAZNOKCIA I PRZENIKA DO JEJ WNĘTRZA, zamiast zostawać na jej powierzchni, tak jak w przypadku tradycyjnych zabiegów i odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piekny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Szczególnie polecany dla paznokci:

  • zniszczonych od długotrwałego noszenia stylizacji żelowych, hybrydowych, tipsów
  • słabych i cienkich jak papier
  • rozdwajających i łuszczących się
  • z bruzdami i uszkodzeniami,
  • ciągle kruchych bez możliwości zapuszczenia

Zabieg można wykonać samodzielnie wraz z manicurem tradycyjnym lub pod dowolną stylizację hybrydową lub żelową

sugeruje się powtarzać zabieg co około 1-2 tygodnie w przypadku bardzo zniszczonych paznokci lub co około 4 tygodnie w przypadku działania profilaktycznego.

SOCZYSTE NAWILŻENIE – ZABIEG NA DŁONIE Z MASAŻEM I PEELINGIEM

Zabieg dla ukojenia zniszczonej i przesuszonej skóry dłoni. Ekspresowe nawilżenie i wygładzenie dłoni – za pomocą soczystego peelingu (zapach do wyboru) oraz masażu olejkiem ze słodkich truskawek.

PRZEBIEG ZABIEGU:

  • wykonanie soczystego peelingu SPA LYCON – sam wybierasz zapach peelingu : GRANAT, KOKOS & WANILIA, MANGO & GUJAWA
  • wykonanie masażu soczystym olejkiem truskawkowym
  • nałożenie odżywczego balsamu na dłonie

IDEALNY ZABIEG NA LETNIE DNI. Szczególnie polecany dla osób z szorstkimi, suchymi dłońmi oraz zniszczonymi poprzez stosowanie preparatów chemicznych np. ciągłej dezynfekcji. TEN SZYBKI ZABIEG DAJE PRAWDZIWE UKOJENIE DLA SKÓRY DŁONI!