Almond Beauty

LIFTING RZĘS

Lifting rzęs – 180 zł

LIFTING RZĘS

Pozostań w zgodnie z naturą – postaw na naturalność i odżywienie rzęs. Lifting to maksymalne uniesienie i delikatne podkręcenie rzęs nawet do  6 tygodni. 

Główny cel liftingu rzęs to sprawienie, aby nasze naturalne rzęs wyglądały na dłuższe i bardziej podkręcone. W trakcie zabiegu rzęsom nadaje się nowy kształt, co powoduje ich wywinięcie i ukształtowanie ich w taki sposób w prezentowały się znacznie lepiej. 

Kolejną ważną kwestią w przypadku zabiegu liftingu rzęs jest to, że w trakcie zabiegu oprócz specjalnych preparatów, które powodują opisany powyżej efekt, wykonuje się również koloryzację rzęs. 

Dodatkowym plusem zabiegu jest również nawilżenie i odżywienie rzęs. Warto podkreślić, że oprócz wizualnych efektów , rzęsy otrzymują też sporą dawkę preparatów odżywczych.

Przebieg i przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem liftingu rzęs nie trzeba jakoś specjalnie się przygotowywać. Należy po prostu przyjść i poddać się zabiegowi:) Ważne, aby w miarę możliwości na zabieg przybyć bez wykonanego makijażu oka- przyspieszy nam to pracę i skróci czas całej wizyty.’

Zabieg w całości wykonywany jest w pozycji leżącej. 

W tym czasie Klientka może się relaksować, a nawet uciąć sobie drzemkę;)

Czas zabiegu

Całość od momentu przyjścia klientki do gabinetu, aż do momentu podziwiania efektu zabiegu w lusterku wykosi lekko ponad 1 godzinę.

Zalecenia bezpośrednio po zabiegu

  • Należy zrezygnować z makijażu oka na 24 godziny
  • Należy unikać kontaktu z wodą oraz wysoką temperaturą (sauna, solarium, basen) przez 48h

Bezpośrednio po zabiegu rzęski będą delikatnie wilgotne przez co mogą sprawiać wrażenie posklejanych i lekko tłustych. Na finalny efekt trzeba zaczekać do następnego dnia. 

Uwaga!! Zabieg w żaden sposób nie jest bolesny.

Uwaga! Rzęsy po liftingu można malować tuszem!