Almond Beauty

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE

kriolipoliza

WYBRANY OBSZAR

TWARZ
Podbródek – 450 zł

CIAŁO
Brzuch przyłożenie 1 głowicy – 600 zł 
Brzuch przyłożenie 2 głowic – 900 zł
Uda, pośladki, ręce, boczki przyłożenie 2 głowic
(po obu stronach) – 900 zł

Sezon: Zabieg całoroczny

Ilość powtórzeń: 1-3 w odstępach 6-7 tygodni

KRIOLIPOLIZA W ZASTOSOWANIU NA PODWÓJNY PODBRÓDEK

Podwójny podbródek to problem, który dotyczy zarówno Kobiet jak i Mężczyzn. Powstaje on wskutek nadmiernego nagromadzenia komórek tłuszczowych pod brodą.

Ten defekt kosmetyczny powoduje, że cała twarz staje się mniej atrakcyjna i zaburzają się jej proporcje.

Do przyczyn powstawania drugiego podbródka zaliczamy:

 • otyłość 
 • predyspozycje genetyczne
 • zmiany hormonalne
 • nieprawidłowa postawa ciała
 • nieodpowiednia pielęgnacja w obszarze szyi i twarzy

Niezwykle skutecznym rozwiązaniem przy tego typu problemie jest ZABIEG KRIOLIPOLIZY, czyli zabieg zamrażania komórek tłuszczowych!

EFEKTY ZABIEGU NA PODWÓJNY PODBRÓDEK:

 • WYMODELOWANIE OWALU TWARZY

 • WYSZCZUPLENIE, NADANIE ODPOWEDNICH PROPORCJI

 • MŁODSZY WYGLĄD

jak działa kriolipoliza?

W kriolipolizie adipocyty, czyli komórki tkanki tłuszczowej, wystawione są na odpowiednie, kontrolowane zimno. Skutkiem tego jest krystalizacja trójglicerydów, pęknięcie błon komórkowych, które prowadzi do procesu apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórkowej. W efekcie kriolipolizy, na skutek mrożenia, trójglicerydy są uwalniane z komórek tłuszczowych, a następnie usuwane poprzez układ limfatyczny. 

Co wyróżnia naszą KRIOLIPOLIZĘ na rynku?

Jest to najskuteczniejsza kriolipoliza na rynku. Temperatura schładzania to aż -5 stopni Celsjusza w przypadku działania w okolicach twarzy i aż -8 stopni Celsjusza w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na ciało.

Nasza platforma przeznaczona jest do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzania, czyli kriolipolizę. W bezpieczny sposób doprowadza do apoptozy ( likwidacji komórek tluszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość , dzięki czemu następuje wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

UWAGA!! KRIOLIPOLIZA DZIAŁA TYLKO NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE. NIE USZKADZA W ŻADEN SPOSÓB OTACZAJĄCYCH TKANEK.

ILOŚĆ ZABIEGÓW I EFEKTY:

Z reguły w obszarze twarzy wykonujemy 1 zabieg. W przypadku nasilonego problemu możliwe wykonanie 1-3 zabiegów w odstępie 6 tygodni.

Na efekty zabiegu oczekujemy około 6 tygodni . Po tym czasie możliwe jest ustalenie czy efekt zabiegu jest satysfakcjonujący czy należy wykonać powtórzenie.

W celu podbicia efektów i zadziałania na cały owal twarzy możliwe połączenie jest terapii ENDERMOLOGIĄ TWARZY  – ENDERMOLIFT Z   KRIOLIPOLIZĄ w odpowiednio zaplanowanej serii, indywidualnie dobranej przez  specjalistę.

PRZEBIEG ZABIEGU

 1. Konsultacja przed zabiegowa, omówienie wskazań, przeciwwskazań, oczekiwań i rezultatów możliwych do osiągnięcia z Klientem.
 2. Wypełnienie karty Klienta, wykluczenie przeciwwskazań, dokładne omówienie przebiegu zabiegu.
 3. Pomiar obszaru zabiegowego, dokumentacja zdjęciowa miejsca poddanego zabiegowi, przygotowanie Klienta do zabiegu.
 4. Ustawienie parametrów zabiegowych, podpięcie Klienta pod Kriolipolizę, uprzednio zabezpieczając miejsce zabiegowe specjalną żelową membraną, chroniącą przed odmrożeniami. 
 5. Uwaga! W naszym gabinecie stosujemy tylko oryginalne membrany dedykowane do naszego urządzenia!
 6. Zabezpieczenie Klienta w wygodnej pozycji na czas zabiegu kriolipolizy na około 45 minut w przypadku twarzy i 70 minut w przypadku innych obszarów ciała.
 7. Odpięcie urządzenia i delikatne rozmasowanie miejsca poddanego zabiegowi .
 8. Wręczenie Klientowi zaleceń po zabiegowych.

Bezpośrednio po zabiegu, skóra w miejscach poddanych Kriolipolizie może być nieco  bolesna, tkliwa, zaczerwieniona. Taki stan może utrzymywać się do 2 tygodni i jest to całkiem normalna reakcja. Sam zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, dlatego też można od razu po zabiegu wrócić do codziennych obowiązków, unikając przez pierwsze 48 godzin nadmiernej aktywności fizycznej jak również przegrzewania skóry (sauna, solarium, opalanie na słońcu).