Almond Beauty

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE

kriolipoliza

WYBRANY OBSZAR

TWARZ
Podbródek – 450 zł

CIAŁO
Brzuch przyłożenie 1 głowicy – 600 zł 
Brzuch przyłożenie 2 głowic – 900 zł
Uda, pośladki, ręce, boczki przyłożenie 2 głowic
(po obu stronach) – 900 zł

Sezon: Zabieg całoroczny

Ilość powtórzeń: 1-3 w odstępach 6-7 tygodni

KRIOLIPOLIZA na ciało

Problem nagromadzenia tkanki tłuszczowej jest bardzo powszechny. Dotyczy nie tylko osób otyłych, ale również osób szczupłych, sportowców, kobiet, mężczyzn, osób w każdym wieku, które wielokrotnie, pomimo intensywnych ćwiczeń, restrykcyjnej diety zmagają się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową. Najczęściej dotyczy to takich partii ciała jak: brzuch, uda, ramiona, pośladki, boczki, okolica nad kolanami…

Niezwykle skutecznym rozwiązaniem przy tego typu problemie jest ZABIEG KRIOLIPOLIZY, czyli zabieg zamrażania komórek tłuszczowych!

jak działa kriolipoliza?

W kriolipolizie adipocyty, czyli komórki tkanki tłuszczowej, wystawione są na odpowiednie, kontrolowane zimno. Skutkiem tego jest krystalizacja trójglicerydów, pęknięcie błon komórkowych, które prowadzi do procesu apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórkowej. W efekcie kriolipolizy, na skutek mrożenia, trójglicerydy są uwalniane z komórek tłuszczowych, a następnie usuwane poprzez układ limfatyczny. 

Co wyróżnia naszą KRIOLIPOLIZĘ na rynku?

Jest to najskuteczniejsza kriolipoliza na rynku. Temperatura schładzania to aż -5 stopni Celsjusza w przypadku działania w okolicach twarzy i aż -8 stopni Celsjusza w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na ciało.

Nasza platforma jest przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzania, czyli kriolipolizę. W bezpieczny sposób doprowadza do apoptozy ( likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość , dzięki czemu następuje wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

UWAGA!! KRIOLIPOLIZA DZIAŁA TYLKO NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE. NIE USZKADZA W ŻADEN SPOSÓB OTACZAJĄCYCH TKANEK.

efekty kriolipolizy na ciało

Głównym przeznaczeniem zabiegu jest redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, a nie działanie antycellulitowe. Jednak po kriolipolizie niejako przy okazji cellulit staje się widocznie mniejszy.** 

**W PRZYPADKU CELLULITU PROPONUJEMY ZABIEG ENDERMOLOGII ORAZ KARBOKSYTERAPII.**

EFEKTY:

 • Zmniejszenie obwodu partii poddanej zabiegowi
 • Ujędrnienie
 • Redukcja cellulitu
 • Widoczne zmniejszenie tkanki podskórnej

ILOŚĆ ZABIEGÓW I EFEKTY:

Z reguły w obszarze ciała wykonujemy 1 zabieg. W przypadku nasilonego problemu możliwe wykonanie 1-3 zabiegów w odstępie 6 tygodni.

Na efekty zabieg oczekujemy około 6 tygodni. Po tym czasie możliwe jest ustalenie czy efekt zabiegu jest satysfakcjonujący czy należy wykonać powtórzenie.

W celu podbicia efektów i zadziałania szerzej oraz na więcej partii ciała możliwe połączenie jest terapii ENDERMOLOGIĄ Z KRIOLIPOLIZĄ w odpowiednio zaplanowanej serii, indywidualnie dobranej przez  specjalistę.

PRZEBIEG ZABIEGU

 1. Konsultacja przed zabiegowa, omówienie wskazań, przeciwwskazań, oczekiwań i rezultatów możliwych do osiągnięcia z Klientem.
 2. Wypełnienie karty Klienta, wykluczenie przeciwwskazań, dokładne omówienie przebiegu zabiegu.
 3. Pomiar obszaru zabiegowego, dokumentacja zdjęciowa miejsca poddanego zabiegowi, przygotowanie Klienta do zabiegu.
 4. Ustawienie parametrów zabiegowych, podpięcie Klienta pod Kriolipolizę, uprzednio zabezpieczając miejsce zabiegowe specjalną żelową membraną, chroniącą przed odmrożeniami. 
 5. Uwaga! W naszym gabinecie stosujemy tylko oryginalne membrany dedykowane do naszego urządzenia!
 6. Zabezpieczenie Klienta w wygodnej pozycji na czas zabiegu kriolipolizy na około 45 minut w przypadku twarzy i 70 minut w przypadku innych obszarów ciała.
 7. Odpięcie urządzenia i delikatne rozmasowanie miejsca poddanego zabiegowi .
 8. Wręczenie Klientowi zaleceń po zabiegowych.

Bezpośrednio po zabiegu, skóra w miejscach poddanych Kriolipolizie może być nieco  bolesna, tkliwa, zaczerwieniona. Taki stan może utrzymywać się do 2 tygodni i jest to całkiem normalna reakcja. Sam zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, dlatego też można od razu po zabiegu wrócić do codziennych obowiązków, unikając przez pierwsze 48 godzin nadmiernej aktywności fizycznej jak również przegrzewania skóry (sauna, solarium, opalanie na słońcu).