Almond Beauty

HENNA BRWI I RZĘS

100 zł

69 zł

Farbka na rzęsy przy stylizacji brwi dowolną metodą + 15 zł

Brwi z geometrią + regulacja – 50 zł

Brwi + rzęsy z regulacją – 65 zł

Regulacja łuku brwiowego – 35 zł

Henna rzęs – 35 zł

HENNA PUDROWA

Henna pudrowa to alternatywa dla klasycznej henny i sposób na nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwiom. To naturalny preparat pochodzenia roślinnego, którego od dawna używa się do barwienia, zarówno ciała jak i włosów. Henna pudrowa od jakiegoś czasu zdobywa coraz większą popularność jako zabieg upiększający, a także pielęgnujący na brwi. 

NOWOCZESNA TECHNIKA STYLIZACJI I KOLORYZACJI BRWI oparta na naturalnych składnikach stymulujących wzrost nowych włosków, utrzymująca się do 6 tygodni.

Zabieg henny pudrowej różni się od tradycyjnej także tym, że wykonywana jest geometria brwi i nadawany jest kształt współgrający w rysami i kształtem twarzy. Dzięki temu, że henna pudrowa koloryzuje także skórę możemy osiągnąć brwi o dowolnym stopniu natężenia koloru. Od bardzo delikatnych z jasnymi przodami, tzw. ombre po mocniejsze,z bardziej zarysowanymi krawędziami.

Do zabiegu stylizacji brwi henna pudrową wykonujemy regulację brwi przy użyciu pęsety lub wosku LYCON.

HENNA FARBKAMI NA BRWI I RZĘSY​

Farbki do brwi to preparaty do brwi i rzęs pozwalające na pokrycie brwi i rzęs dowolnym kolorem odpowiednio dobranym do typu urody. Po zabiegi koloryzacji brwi farbkami wykonujemy regulację przy użyciu pęsety lub wosku Lycon.