Almond Beauty

NAJSKUTECZNIEJSZA METODA MODELOWANIA SYLWETKI!

ENDERMOLOGIA LPG INTEGRALL

ZABIEG POJEDYŃCZY*

Wybrany obszar:

*** 1 partia (brzuch, pośladki, uda, ręce) – 140 zł

Całe ciało (50 min.) – 170 zł

PAKIETY**

10 zabiegów na 1 partię (ubranko gratis) – 1250 zł

Seria 10 zabiegów na całe ciało (ubranko w cenie) – 1450 zł

Po wykonaniu serii zabiegów, każdy kolejny zabieg endermologia u nas -10% na stałe!

Cena ubranka do Endermologii – 130 zł

* w przypadku zakupu pojedyńczych zabiegów do ceny pierwszego zabiegu należy doliczyć koszt 130 zł za kombinezon (ubranko)
** w przypadku zakupu pakietu do ceny zabiegu jest doliczony koszt kombinezonu (ubranka)

*** 1 obszar w 35 minutowym zabiegu oznacza – wykonanie zabiegu na problematyczny obszar u pacjenta , w górnej lub dolnej partii ciała

 • budowa gynoidalna (tłuszcz lokalizuje się dolnej części ciała, jak uda, pośladki, biodra) – to będzie zakres zabiegu 35 minutowego
 • budowa androidalna (tłuszcz lokalizuje się w okolicach brzucha, na boczkach, plecach) – w tej opcji opracowujemy w zakresie 35 minutowego zabiegu taki obszar

Wybierając całe ciało skupiamy się na obu częściach górnej i dolnej.

Przed przystąpieniem do zabiegu zawsze przeprowadzamy konsultację na podstawie, której dobieramy odpowiedni plan zabiegowy i ustalamy obszar poddany zabiegowi oraz ilość powtórzeń niezbędną do osiągnięcia założonych celów.

ENDERMOLOGIA LPG INTEGRALL

Endermologia LPG  to technologia modelowania sylwetki, znana jako lipomasaż lub tzw masaż podciśnieniowy. Jest to niezwykle skuteczny i wszechstronny zabieg, który możemy wykonać niemal na całe ciało podejmując walkę m. in. z cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową lub gromadzeniem się i zastojem wody w organizmie.

Ogromna skuteczność Endermologii zyskała zwolenników na całym świecie.

W naszym gabinecie również postawiliśmy na sprawdzoną i najlepszą technologię wybierając urządzenie do endermologii INTEGRALL CELLU M6 od LPG.

JAK DZIAŁA ENDERMOLOGIA?

Technologia ta jest zarazem bardzo innowacyjna, ale także prosta. Głowica wyposażona została w funkcje regulowanego podciśnienia, która to zasysa fałd skórno – tłuszczowo – mięsniowy, a dwie rolki umieszczone wewnątrz opracowują ją. Urządzenie inteligentnie dopiera program do określonego „problemu” Pacjenta, po czym Kosmetolog rozpoczyna masaż endermologią wykonując określoną sekwencję ruchów, na ustalonej wcześniej partii ciała.

Podczas zabiegu Pacjent założony ma specjalny kombinezon (ubranko) , po to, aby głowice jeszcze lepiej przylegały do skóry, a komfort Pacjenta pozostał na najwyższym poziomie.

Na koniec warto dodać, że urządzenie INTEGRALL nie powoduje bólu, a sam zabieg dla większości osób jest naprawdę bardzo przyjemny.

Wskazania

 • CELLULIT GŁĘBOKI
 • CELLULIT WODNY
 • NADMIAR TKANKI TLUSZCZOWEJ
 • OBRZĘKI, ZASTOJE WODY
 • BRAK JĘDRNOŚCI SKÓRY
 • WIOTKA I ZNISZCZONA SKÓRA

Efekty

 • ROZBICIE AGREGATÓW TŁUSZCZOWYCH ( REDUKCJA CELLULITU)
 • UJĘDRNIENIE SKÓRY
 • POPRAWA KRĄŻENIA
 • POPRAWA METABOLIZMU
 • REDUKACJA NADMIERNIE ZLOKALIZOWANEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
 • REDUKACJA OBRZĘKÓW , NP. TZW. CIĘZKIE NOGI
 • ROZMASAWANIE TKANEK MIĘŚNIOWYCH
 • NATYCHMIASTOWA POPRAWA SAMOPOCZUCIA – WZROST ENERGII, UWOLNIENIE ENDORFIN!!!

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Endermologia to zabieg, w którym bardzo liczy się sumienność, a także regularność powtórzeń.

W początkowej fazie serii zabiegi wykonuje się 2-3 razy w tygodniu, a seria to najczęściej 10 zabiegów. Należy pamiętać , że aby utrzymać efekty osiągnięte podczas serii zabiegowej, warto wykonywać tzw. zabiegi „ przypominające” 1 raz w mscu.

Na ogół Pacjenci nie mają z tym problemu, ponieważ osoby korzystające z endermologii widząc efekty, a także doceniając samopoczucie bezpośrednio po zabiegu, chętnie do niego wracają. Endermologia to również zabieg, który co raz większa ilość osób na stałe wpisuje na obowiązkową listę przygotowań ciała do sezonu letniego!

 • sezon: zabieg całoroczny
 • seria:  około 10  zabiegów

Endermologie ® jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Stworzona w 1986 przez LPG. Jest w 100% naturalną metodą przeciw starzeniową i redukującą tkankę tłuszczową.

Endermologie ® ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała (Lipomassage i Endermolift). Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

LPG jest liderem na światowym rynku. Urządzenia cellu m6 znajdują się w ponad 100 krajach. Efektywność technologii lpg jest udowodniona przez ponad 140 badań klinicznych oraz przez 40 publikacji  naukowych.

ZASADA DZIAŁANIA

Technologia endermologii lpg pozwala  na wykonywanie zabiegów na różnych poziomach tkanki- naskórku, skóry wlaściwej i tkanki podskórnej.

Integral od LPG stosuje ekskluzywną technologię Endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

TECHNOLOGIA

Endermologie® to gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems® ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Endermologie® reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę.

 • Endermologie® otrzymało pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem
 • Skuteczność endermologie® potwierdza ponad 110 badań
 • Globalna marka obecna w ponad 100 krajach na świecie
 • Gotowe programy zabiegowe tzw. „trener wirtualny” stworzone na podstawie 30 lat doświadczeń firmy
 • Technologia endermologii lpg pozwala  na wykonywanie zabiegów na różnych poziomach tkanki- naskórku, skóry wlaściwej i tkanki podskórnej.
 • LPG jest liderem na światowym rynku. Urządzenia cellu m6 znajdują się w ponad 100 krajach. Efektywność technologii lpg jest udowodniona przez ponad 140 badań klinicznych oraz przez 40 publikacji  naukowych.