Almond Beauty

DERMOKONSULTACJA POŁĄCZONA Z MULTISPEKTRALNĄ ANALIZĄ SKÓRY LUMI SKAN 3D

MULTISPEKTRALNA KOMPUTEROWA ANALIZA TWARZY Z PEŁNĄ DERMOKONSULTACJĄ KOSMETOLOGICZNĄ I USTALENIEM BEAUTY PLANU

Twarz – 200 zł

KOMPUTEROWA ANALIZA SKÓRY​

Jesteś stalą klientką gabinetu kosmetologicznego, a może dopiero zaczynasz przygodę z zabiegami na twarz, ale nie masz pojęcia od czego zacząć i co wybrać w ogromie różnych możliwości zabiegowych? Bez względu na doświadczenia  zaprezentujemy jak powinna wyglądać dermo konsultacja w nowoczesnym gabinecie kosmetologicznym.

Nie będzie nic odkrywczego w stwierdzeniu, że wnikliwa diagnoza umożliwia zaplanowanie lepszej terapii naprawczej – co za tym idzie,  lepszych efektów zabiegowych.

Dotychczas w salonach kosmetycznych najbardziej popularne „narzędzie diagnostyczne” to wywiad z Pacjentem oraz badanie wizualne i palpacyjne. 

TRADYCYJNA DERMOKONSULTACJA CZYM JEST I NA CZYM POLEGA?

W największym skrócie dermo konsultacja to czas , który kosmetolog poświęca na badanie skóry Pacjenta, aby ostatecznie zaoferować zabiegi kosmetyczne. Dermo konsultację najczęściej oferuje się podczas pierwszej wizyty Klienta w salonie i  trwa około 30 minut  Podczas dermokonsultacji kosmetolog ocenia stan Twojej skóry oraz określa jej mankamenty. Następnie sugeruje rozwiązania mające na celu poprawić jej wygląd. 

JAK OCENIĆ CZY KOSMETOLOG PRAWIDŁOWO ZDIAGNOZOWAŁ PROBLEMY TWOJEJ SKÓRY?

Najczęściej nie jest to możliwe. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować stanu naszej cery, jeżeli nie możemy przyjrzeć się jej z bliska. Nasza wiedza diagnostyczna, jako Klienta  jest na tyle niewielka, że uniemożliwia weryfikację oceny stanu skóry przez kosmetologa. Jedyne co nam pozostaje to zaufanie i wiara, że zaplanowana terapia naprawcza była tworzona w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie osoby prowadzącej dermo konsultację, a wydane przez nas pieniądze na zabiegi z wykorzystaniem aparatury przyniosą satysfakcjonujące efekty. 

PRZEŁOM W DZIEDZINIE DERMOKONSULTACJI – technologia lumiSCAN gen. 3.0.

Nowość, innowacja, przełom, rewolucja. To najlepsze określenia aby opisać nową technologię, która szturmem zdobywa branżę beauty.  Jest to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne dla salonu kosmetycznego, dzięki któremu kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować pacjentowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje obszerne dane – niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. Dodatkowo technologia:

  • tworzy kartotekę pacjentów z dokumentacją zdjęciową
  • uwidacznia zmiany niewidoczne dla ludzkiego oka
  • obrazuje problemy skóry twarzy pacjenta na monitorze
  • umożliwia porównywanie zdjęć i analiz ze wszystkich wizyt
  • generuje obszerne podsumowanie dermo konsultacji z zaleceniami
  • sugeruje dobór produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej

lumiSCAN gen. 3.0. skanuje twarz pacjenta, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę. 

W przeciwieństwie do tradycyjnej dermokonsultacji, kosmetolog obrazuje pacjentowi na monitorze problemy cery naczyniowej, ukrytych zmarszczek, ceni pod oczami, przebarwień, rozszerzonych porów, porfiryn oraz plam pigmentacyjnych. Pacjenci podczas badania mogą dowiedzieć się jaki jest ich obiektywny wiek skóry, poziom nawilżenia, aktualny rodzaj cery oraz jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja domowa w oparciu o szczegółowe wyniki komputerowej analizy.

Kompleksowa analiza skóry pozwala na precyzyjną ocenę stanu skóry. Dzięki temu kosmetolog może zaplanować rzetelną procedurę zabiegową mającą na celu poprawę wyglądu pacjenta, a także zalecić określone terapie naprawcze.

ILE KOSZTUJE ZABIEG? JAK DŁUGO TRWA I GDZIE MOŻNA GO WYKONAĆ?

Lumi SCAN gen. 3.0. to nowa technologia w branży beauty. Ma ona w przyszłości zastąpić tradycyjną dermo konsultację, która w większości przypadków bazuje jedynie na oględzinach skóry pacjenta, wywiadzie oraz subiektywnie stawianej diagnozie przez kosmetologa.

Dermo konsultacja z wykorzystaniem lumiSCAN gen. 3.0. trwa około 30 minut. W tym czasie aparatura skanuje twarz, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie wygenerować obszerne dane w formie komputerowej analizy.