Almond Beauty

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 – 190 zł

USŁUGI DODATKOWE

Zdejmowanie rzęs specjalnym preparatem – 50 zł

Uzupełnianie rzęs (do 2 tygodni) – 100 zł

Uzupełnianie rzęs (do 4 tygodni) – 170 zł

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużone rzęsy 1:1 to sposób na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie naturalny efekt. To zabieg, który pozwoli wydłużyć i podkręcić rzęsy – co podkreśli Twoje spojrzenie. Sztuczne rzęsy pozwolą zaoszczędzisz mnóstwo czasu na makijaż. 

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega on na doklejaniu rzęs sztucznych, do rzęs prawdziwych. Dzięki temu wyglądają one na zdrowsze i bardziej gęste.

Przedłużone rzęsy metodą 1:1 gwarantują efekt tajemniczego i przyciągającego spojrzenia, od którego trudno oderwać wzrok. Zabieg ten musi być wykonywany z należytą dokładnością. Doklejanie rzęs syntetycznych do rzęs prawdziwych (w proporcjach 1:1 – stąd nazwa zabiegu).

Efektami tej metody są

  • zagęszczenie rzęs
  • wydłużenie
  • przyciemnienie
  • optyczne wydłużenie kącików oczu

Rzęsy sztuczne dobierane są w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do rzęs naturalnych. Jest to kwestią indywidualną, dlatego każdy Klient powinien być traktowany indywidualnie. Po wyborze i dopasowaniu rzęs syntetycznych, przykleja się je do rzęs naturalnych.

*Uwaga: Nie wykonujemy uzupełnienia rzęs po innych salonach. W takim wypadku usuwamy założone rzęsy i wykonujemy stylizację od nowa.