Almond Beauty

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE!

OCZYSZCZANIE WODOROWE

ZABIEG

Twarz – 260 zł

Twarz + szyja – 300 zł

Twarzy + szyja + dekolt – 350 zł

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Bardzo skuteczna technologia oczyszczająca skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg ten polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma mozliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nacyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje działanie przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki, które odpowiedzialne są za przedwczesne starzenie się skóry. Dzieki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. OKAZUJE SIĘ, ŻE WODÓR JEST NAJSILNIEJSZYM ANTYOKSYDANTEM, jest znacznie skuteczniejszy niż witamina C.

Oczyszczanie wodorowe jest bardzo skutecznym i wszechstronnym zabiegiem, który sprawia, że skóra będzie dogłębnie oczyszczona, złuszczony zostanie martwy maskórek, poprawi się nawilżenie skóry oraz rozpoczętę zostaną procesy przeciw starzeniowe.

Etapy w jakich przebiega zabieg oczyszczania wodorowego w naszym gabinecie

ROZMOWA WSTĘPNA Z KLIENTKĄ.

Omówienie wskazań i przeciwskazań do zabieg. Ustalenie oczekiwań i planu zabiegowego.

OCZYSZCZENIE – DEMAKIJAŻ SKÓRY

ETAP OCZYSZCZANIA WODOROWEGO – OPRACOWANIE CAŁEJ TWARZY

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

ETAP HYDROPEELING

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokiem ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etaop zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry

ETAP INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomaist działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

ETAP LIFTING MCS

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

ZAKOŃCZENIE ZABIEGU ODPOWIEDNIO DOBRANYM KREMEN

Efekty natychmiastowe

  • natychmiastowo oczyszczona skóra (oczyszczone pory, zaskórniki)
  • zmiatowienie błyszczącej strefy
  • przywrócenie utraconego blasku (np. skóra palacza)
  • głębokie nawilżenie
  • wygładzenie skóry

Efekty zainicjowane dzieki zabiegowi – długofalowe

  • eliminacja wolnych rodników

  •  opóźnienie procesów starzenia skóry

  • poprawa gęstości skóry dzięki pobudzeniu jej poprzez masaż prądami

  • spłycenie zmarszczek